Aktualności

Informujemy, że 22 lipca br. odbędzie się Festiwal Kultury Myśliwskiej w Lidzbarku Warmińskim. Program Festiwalu: - 10.30 - Msza św. Hubertowska w kościele pw. Św. Ap.. Piotra i Pawła - 11.30 - Przejście pocztów sztandarowych pod Wysoką Bramę - 12.00 - Festiwal Kultury Mysliwskiej Dalsze szczegóły Festiwalu dostępne są na plakacie  
Informujemy, że na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie będą realizowane studia podyplomowe o nazwie "Szkody w gospodarstwach rolnych i ich szacowanie". Będą trwać one dwa semestry.Wszelkie informacje zawarte są na załączonym plakacie.  

Informujemy, że w dniu 30.06.2018 r. na strzelnicy mysliwskiej w Olsztynie - Gutkowie odbyły się VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych. Wyniki zawodów znajdują się w dziale STRZELECTWO - WYNIKI ZAWODÓW I GALERIA
Informujemy, że w Olsztyńskim Okręgu PZŁ dnia 21 lipca br. odbędzie się XXIV Warmińska Ocena Pracy Tropowców po farbie w 8-16 i 40-48 h.

Informujemy, że istnieje możliwość zakupu znaczków okolicznościowych z okazji 95 - lecia PZŁ. Koszt jednego znaczka wynosi 10 zł. Zamówienia należy składać do biura ZO PZŁ w Olsztynie. Zarząd Okręgowy będzie mógł zrealizować zamówienie w przypadku zebrania łącznie zamówień na co najmniej 300 szt. znaczków.