W związku z ze zbliżającym się terminem  odnowienia  okresu ubezpieczenia na warunkach  programu  dobrowolnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządów Kół Łowieckich, poniżej zamieszczamy deklarację przystąpienia do ubezpieczenia na kolejny trzeci rok kontynuujący ochronę ubezpieczeniową na warunkach dotychczasowych.

 

Prosimy o dokonanie wyboru odpowiedniego wariantu ubezpieczenia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej  oraz podpisanie deklaracji, którą należy przesłać  email lub droga pocztową do TU Wiener SA w terminie najpóźniej do 28.04.2021r. Podpisaną  deklarację należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    lub  na adres: ul. Wołoska 22A  02-675 Warszawa - Przemysław Kuszerski.

Tak jak w latach ubiegłych, Koła Łowieckie dokonują wpłaty składek  na rachunek bankowy właściwego terytorialnie Zarządu Okręgowego w terminie do dnia 25.04.2021r.

Wszelkie wątpliwości  odnośnie zakresu ochrony ubezpieczeniowej i realizacji trzyletniej umowy ubezpieczenia  prosimy kierować bezpośrednio do Pani Dyrektor Agaty Dudek  – TU Wiener SA w formie email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bez względu na przedłużony proces zbierania deklaracji oraz składki TU Wiener SA  potwierdza  zachowanie  ciągłości i kontynuacji ochrony ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności cywilnej Członków Zarządu  Zarządów Kół Łowieckich PZŁ na kolejny okres ubezpieczeniowy od 01.05.2021r do 30.04.2022r.

 

Deklaracja